Likvidace štěnic se zárukou...
Jsme profesionálové ve svém oboru s letitou praxí. Máme za sebou tisíce spokojených zákazníků.
Zásahy provádíme s nejkvalitnějšími přípravky na trhu a to vždy ve správné koncentraci a kombinaci. Díky tomu se nemusíme bát rezistentních druhů.
Zásahy provádíme každý den v roce a to v jakémkoliv čase po předchozí domluvě. Nabízíme většinou terminy realizace už i do 24h od objednání.
Služby provádíme diskrétně bez jakékoliv nežádoucí pozornosti okolí. Přijíždíme neoznačeným vozem, v neoznačeném oděvu, vybavení je zcela skryté.
Věříme naší profesionalitě a důkladnosti zásahu natolik že zákazníci obdrží záruku na naše služby. Reklamace vyřešíme pro maximální spokojenost zákazníka a to zcela zdarma.
Běžná cena zásahu se pohybuje většinou v rozmezí 1200-2400,-
Garantujeme zákazníkům vždy:
Jak najít štěnice?
Při začínajícím výskytu je velmi těžké najit štěnice a to i pro některé dezinsekční firmu.
Kousnuti bývá dobrý podnět k zjištění možného výskytu štěnic ale často se stává že lidé nemají reakci na jejich kousnutí a nebo kousnutí dávají za vinu jinému druhu hmyzu. Kousnutí je svědivé ale nebolestivé (štěnice nepřenáší nemoci) tvar a vzhled se může lišit. Většinou bývá podobné kousnuti komára s rozdílem až třemi pupínky za sebou.
Štěnice je světloplachý hmyz a z ukrytu vychází většinou až po půlnoci a to pouze kvůli potravy 1-2 týdně, proto se dá špatně postřehnout v začátcích.
Štěnice se zdržují většinou v posteli/sedací soupravě a v okruhu 1-1,5 m od ní. Vždy se schovávají ve stinných místech a to nejlépe ve spojích a záhybech. (rošty, připevnění čalounění, záhlaví, obrázky, otvory, švy a podobné)
Při běžném výskytu štěnici nepotkáte v kuchyni a nebytových prostorech.
Štěnice má po zabiti velmi výrazný zápach a zanechává krvavou stopu.
Často dochází k zjištění výskytu pouze za pomoci nalezení trusu nebo svlěčků.
Pro zjištění výskytu se nedoporučuje používat monitorovací pasti které nebývají vždy účine.
Vyskytuje se po celém světě a představuje běžného parazita lidí. Nymfy i dospělci se přes den skrývají v lidských obydlích (nábytek, stěny a podlahy) a v noci sají krev na lidech. Sání krve trvá v průměru 3-8 minut.
Štěnice žijí ve skupinách a nejčastěji v těsné blízkosti člověka. Tráví až 95 % svého života v úkrytech, co nejblíže míst, kde lidé spí.
Dospělé štěnice mají oválné žlutohnědé nebo červenohnědé tělo (velikosti do 5 mm), nymfy jsou slámově zbarvené o velikosti cca 1,3 mm. Živí se pouze krví, kterou sají na lidech, ale mohou sát i na psech, kočkách a ptácích. Žijí 1 až 1,5 roku a jsou pověstné tím, že dokáží hladovět několik měsíců. Vyskytují se pouze v pravidelně obývaných lidských obydlích.
Interval sání krve je závislý na teplotě (při teplotě 18-20 °C jedenkrát za 7-10 dní; při teplotě 25 °C jedenkrát za 3-4 dny), v době mezi sáním jsou v úkrytu. Při teplotě 16 °C přestávají být aktivní.
Pro štěnice, které tráví většinu svého života v úkrytech, člověka dokáží lokalizovat na vzdálenost cca 1,5 m. Podnětem je teplota kůže, kairomony a CO2. Krev sají štěnice v noci, ve dne jsou v úkrytech. Při velmi vysokém stupni zamoření jsou však i přes den na volně přístupných místech (stěny, nábytek, rámy oken apod.) Bodají hlavně na odhalených částech těla; pod peřinou nebo pod oděvem zpravidla ne. Při vpichu vstříkne štěnice do rány anestetikum, takže kousnutí nebolí. Poslední dobou se stává že lidé nemají reakci na kousnuti.
Vývoj od vajíčka do dospělosti trvá při teplotě 23-25 °C 30-50 dní.
Charakteristika štěnice:
Formulář pro objednáni služeb
Věříme že najdeme řešení vašich problémů, uděláme proto maximum.
Kontakt:
IČO: 05525934